7

ARCHITEKTURA WNĘTRZ – DEDYKOWANY PROGRAM

W ostatniej dekadzie w Polsce zaczęto przypisywać coraz większe znaczenie łączeniu teorii z praktyką. Kwestie, które jeszcze do niedawna stanowiły przedmiot największych zarzutów skierowanych w kierunku środowiska akademickiego i polskiej edukacji powoli zaczynają ulegać korzystnym przemianom. Wykładowcy kształcący przyszłych projektantów i architektów wnętrz zaczynają przykładać coraz większą wagę do tego, aby studenci już na etapie edukacji mieli okazję korzystać z w pełni profesjonalnych narzędzi pracy, a także stwarzają im szanse do tworzenia pierwszych projektów, które znajdą swoje zastosowanie w realnym świecie.

Producenci oprogramowania zauważają te potrzeby i w dużej mierze starają się wychodzić im naprzeciw. Program ArchlineXP dostępny jest w bezpłatnej wersji edukacyjnej. Skorzystać z niej mogą studenci i uczniowie, co stwarza nieznane dotąd możliwości dla osób, które dopiero rozpoczną swoją karierę zawodową związaną z projektowaniem wnętrz.

Profesjonalne oprogramowanie dla architektury wnętrz musi być czymś więcej niż tylko skończonym produktem, który stanie się narzędziem pracy dla osób z branży. Solidna dawka rzetelnej wiedzy merytorycznej, wsparcie techniczne, które dostępne będzie zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba, a wreszcie korzystna polityka licencyjna – to tylko niektóre z kwestii, na które klienci coraz częściej zwracają uwagę przy zakupie odpowiedniego oprogramowania.

Producenci oprogramowania ArchlineXP https://www.archline-polska.pl/projektowanie-wnetrz/ gwarantują użytkownikom dostęp do w pełni darmowych filmów instruktażowych, na których ukazane są poszczególne etapy realizacji. Te typu udogodnienia traktować można jako kompendium wiedzy bądź inspirację do tworzenia własnych, często innowacyjnych rozwiązań.

ArchlineXP jest w pełni kompleksowym i uniwersalnym rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się w jako narzędzie pracy dla wszystkich osób związanych z architekturą wnętrz. Technologia BIM, bogata biblioteka modeli, a także intuicyjny interfejs sprawiają, że program ten jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem wśród osób związanych z projektowaniem i aranżacją wnętrz.