11

PROGRAM CAD2D/3D

Dobry program cad 2D/3D zapewnia w pełni automatyzowane i profesjonalne wykonywanie projektów z uwzględnieniem wszystkich detali. Podstawowa wersja programu powinna być niezawodna i odpowiadać na wysokie potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku, ale przy tym wszystkim powinna również zapewniać swoim użytkownikom elastyczność użytkowania i dostęp do wielu rozszerzeń i ulepszeń, także tych, które wydają się być zarezerwowane tylko dla wąskich specjalizacji. Dostęp do wersji rozszerzonych również będzie wielkim atutem i doskonałą opcją dla wszystkich tych, którzy w codziennej pracy chcą przekraczać swoje własne granice i tworzyć jeszcze bardziej zaawansowane projekty.

O czym pamiętać przed zakupem?

Przy zakupie odpowiedniego oprogramowania dla siebie i swoich pracowników warto pamiętać o tym, jak bardzo dynamicznie rozwija się i zmienia dzisiejszy świat. Inaczej niż jeszcze kilka lat temu, dziś ludzie bezustannie się kształcą i poszerzają swoje kompetencje. Jeśli wykorzystujemy pełny potencjał programu cad i tworzymy w nim w pełni profesjonalne wizualizacje, to powinniśmy też zadbać o to, aby przedstawiciele profesji, których praca również ma ogromny wpływ na daną realizację, a także stanowi jej integralną część, mogli korzystać z programu, którego wersja podstawowa jest kompatybilna z tą, której używamy w codziennej pracy.

Dokonując zakupu GstadCAD inwestujemy nie tylko w doskonały program do rysunku technicznego czy tańszą i równie dobrą alternatywę dla draftsight. Niewątpliwą GstarCAD jest jak już zostało wspomniane – możliwość korzystania z rozmaitych nakładek i rozszerzeń jak chociażby CADprofi.

GstarCad będzie z powodzeniem służył wszystkim tym, którzy w codziennej pracy cenią sobie niezawodność i profesjonalizm, a także zwracają uwagę na to, aby ich praca była spójna i przynosiła korzyści także przedstawicielom innych profesji.